Jonny Evans: Chci se probojovat do sestavy United

Obránce Severního Irska Jonny Evans chce nadále pokračovat ve skvělých výkonech v reprezentaci a chce se co nejdříve probojovat do základní sestavy Manchesteru United.

Nadějný 18letý obránce je momentálně na hostování v belgickém klubu Royal Antverpy, ale jeho hlavní cílem je probojovat se do základní sestavy Manchesteru United. Evans už také začíná nastupovat v reprezentaci a i tady chce navázat na svůj skvělý výkon ze zápasu v kvalifikaci o EURO 2008 proti Španělsku, kdy Severní Irsko doma překvapivě vyhrálo 3:2. Pokud bude Jonny Evans i nadále na sobě tvrdě pracovat a bude pokračovat v tomto vývoji, má před sebou velkou budoucnost.

"Mám před sebou určité cíle. Ten první byl ten, že jsem chtěl nakouknout do prvního mužstva United před koncem minulé sezóny. To ale nevyšlo a právě proto mám teď větší chuť uspět. Byl jsem s Manchesterem na předsezónní přípravě v Jižní Africe a odehrál jsem také několik přípravných zápasů. Hned dva měsíce poté jsem odehrál svůj první reprezentační zápas a hned proti Španělsku. V minulé sezóně jsem odehrál spoustu zápasů za rezervní tým United a nyní jsem na hostování v Antverpách. Mojím dalším cílem je prosadit do se prvního týmu United. Pokud budu tvrdě pracovat a trénovat, věřím, že můžu uspět", řekl Jonny Evans.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.