Solskjaer děkuje spoluhráčům.

Navrátilec a hrdina Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer uvedl, že Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo byli těmi, kterými se nechal inspirovat po dobu svého těžkého zranění.

„Vyhlídka k tomu, že si jednoho dne zahraji společně s Waynem a Christianem byla ta, která mě držela a inspirovala v boji s mým těžkým zraněním a o to víc sem měl chuť znovu hrát,“ řekl Solskjaer.

„Je mi už sice 33 let ale nevěřím tomu, že jsem už velmi starý na to, abych se mohl učit a s určitostí vím, že se od těch dvou mohu hodně naučit.“

Ronaldo má obzvláště úžasnou formu v poslední době. V neděli proti Newcastlu nastřelil třikrát tyč ve třech různých šancích, načež jedna skončila Oleho gólem.

Norský útočník poté vsítil druhý gól a to tečí po střele Nemanji Vidiče, čímž posunul United na úplný vrchol tabulky Premier League s jednogólovým náskokem před druhou Chelsea.

„Když jste na první příčce v jakékoliv souteži dává vám to příjemný pocit,“ pokračuje Solskjaer. „S určitostí setrváme na první příčce dva týdny a chceme tam také zůstat déle.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.