Manchester United – Newcastle 2:0 (1:0)

Manchester United porazil v 7. kole Premier League na Old Trafford Newcastle 2:0 díky dvěma brankám Ole Gunnara Solskjaera.

V základní sestavě Manchesteru se trochu překvapivě objevil Ole Gunnar Solskjaer. Louis Saha zůstal pouze na lavičce náhradníků. V 16. minutě po rohovém kopu Cristiana Ronalda nebezpečně hlavičkoval Nemanja Vidic, ale brankář Harper míč vyrazil nad. V 17. minutě z dálky pálil Scholes, ale vedle. V 21. minutě z dálky pálil i Rooney, ale ani on branku netrefil. O minutu později hlavičkoval po centru Scholese Rooney, ale vedle. O další minutu později se ke střele dostal také Ronaldo, ale i on nemířil přesně. V 26. minutě z 20ti yardů vypálil a trefil tyč hostující branky! V 27. minutě poprvé zahrozili hosté v podání Jamese Milnera, ale Van der Sar byl pozorný. V 31. minutě se zranil Gabriel Heinze a místo něj musel na hřiště přijít Patrice Evra. V 36. minutě z přímého kopu pálil Ronaldo, ale Harper si s jeho pokusem poradil. V 40. minutě se ke střele dostal Ronaldo, trefil tyč, odražený míč se dostal k Ole Gunnaru Solskjaerovi a ten už se nemýlil – 1:0. První poločas tak skončil 1:0 pro Manchester. V 48. minutě Manchester přidal další gól – po střele Nemanji Vidice se ke střele dostal Ole Gunnar Solskjaer a ten překonal Harpera podruhé – 2:0. V 49. minutě skvěle vypálil Fletcher, Harper míč pouze vyrazil ke Cristianovi Ronaldovi a ten trefil břevno! V 50. minutě se Harpera pokoušel přelobovat Scholes, ale minul. V 55. minutě střílel opět Ronaldo, ale trefil tyč! V 64. minutě se opět ke střele dostal Ronaldo, ale tentokrát z 12ti yardů minul. V 71. minutě zahrával Cristiano Ronaldo přímý kop, ale pálil vedle. V 73. minutě se ke střele dostal i Rooney, ale rovněž minul. V 78. minutě opět zahrával přímý kop Ronaldo, ale jeho střelu zblokoval Craig Moore. V 81. minutě skvěle z dálky vypálil Scholes a brankář Harper jeho střelu vyrazil na roh. V 87. minutě vypálil Ole Gunnar Solskjaer, ale jeho střelu zblokoval Steven Taylor. Manchester tak nakonec doma vyhrál 2:0 po velmi dobrém výkonu.