Milner: Alan je vzorem pro nás všechny.

Hráč Newcastlu United, James Milner, se připravuje na nedělní utkání s Manchesterem United a také podotkl, že je připraven postavit se Alanu Smithovi.

20letý hráč Newcastlu očekává, že se na hřišti střetne s bývalým spoluhráčem s Leedsu, Alanem Smithem. Známý svou tvrdostí útočník se v posledním zápase proti Benfice vrátil zpět na hřiště, byť jen na pár minut. Je docela možné, že se objeví na trávníku i v souboji s Newcastlem.

„Vidět Alana opět hrát je skvělé! Ukázal svojí sílu a odhodlanost, ta mu nikdy nechyběla. Je velkým hráčem a jeho návrat k fotbalu je také velký. Rozhodně to nebylo příjemné vidět Alana padat k zemi. Byla to určitě škoda, neboť měl docela velkou šanci hrát na MS06 v Německu.”

„Jsem si ale jist, že se Alan vrátí ještě lepší, silnější a zkušenější. Pokaždé, když se objeví na hřišti, ze sebe dává 100 procent. Zápas na Old Trafford nebude jednoduchý a nejedeme tam prohrát. Budeme se snažit zlepšit naši hru, ale hlavně se budeme snažit o 3 body.“

„Kdysi dávno jsme s Alanem hráli ve stejné juniorce, on ale odešel rychleji. Byl jedním z nejvíce oblíbených hráčů tehdejšího Leedsu a fanoušci ho zbožňovali. Právě díky jeho odhodlanosti si ho tolik chlapců z akademie oblíbilo. Byl pro nás vzorem. Proto je pro mě jeho návrat tak důležitý.“ řekl Milner.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.