Saha očekává úspěchy.

Louis Saha věří, že brzy bude ve své životní formě. Doteď vsítil Francouz celkem 5 branek a prozatím je nejúspěšnějším střelcem Manchesteru United.

"Věřím, že teprve teď lidé vidí opravdového Louise Sahu. Fotbalový míč, to je celý můj život a fotbal mě prostě baví.“ řekl Saha.

Saha si je jist, že svůj rekord z časů působení ve Fulhamu v Manchesteru porazí. Předtím, než přestoupil do United, vsítil v dresu Fulhamu 53 branek v 117 ligových zápasech. Hráč však tvrdí, že připisovat mu jméno van Nistelrooyova nástupce není správné.

"Nejsem nástupcem Ruuda. On byl pro mě i pro tým velikým hráčem, avšak já jsem jiný než on. Každý hrajeme jinak, po svém.“

"Já věřím, že dosáhnu něčeho velkého.“ A není důvod, proč by tomu takhle nemělo být.

"Když hrajete s někým jako je Wayne Rooney nebo Cristiano Ronaldo, víte, že s nimi chtě nechtě vytoužený úspěch získáte. Oni jsou skvělí, dělají s míčem neuvěřitelné věci.“

Sir Alex Ferguson v této sezóně vsadil na mix starších zkušených mistrů řemesla a mladé krve. Prozatím se to jeví jako velmi dobrá volba a zkušenosti u mladých hráčů přijdou časem samy.

"Jsme čím dál tím více silnější. To je nový tým a jsem velice rád, že jsem jeho součástí“ řekl 28letý útočník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.