Howard: Nejsem zklamaný

Gólman Evertonu Liverpool, Tim Howard, oznámil, že se nezlobí na Sira Alexe Fergusona kvůli tomu, že ho odsunul do pozadí.

Američan byl ještě před letním přestupovým termínem zapůjčen do liverpoolského Evertonu, místo něj do United přišel Tomasz Kuszczak.

Prozatím má Howard smlouvu s The Toffies platnou do konce této sezóny. Mnohé ale nasvědčuje tomu, že se už v United nikdy neobjeví. Prozatím ale nikdo tyto informace oficiálně nekomentoval.

„Nemyslím si, že by mě v United odepsali, i když musím přiznat, že v Manchester jsem se cítil lépe. Většina lidí ale není seznámena se zákulisím mého hostování.“

„Spousta fanoušků i lidí kolem fotbalu si neuvědomuje, jak těžké je soupeřit s Edwinem o post brankáře č.1. Je to velký gólman, sám jsem se o tom přesvědčil. Přišel k nim proto, aby skvěle chytal, a to také dělá.“

„Evropský fotbal je zajímavý z každého úhlu pohledu. Nikdy nemůžete vědět, kdy vás škrtnou. Když se na to ale dívám s odstupem času, zjistil jsem, že to byla i dobrá volba. Everton je kvalitní klub, má skvělého trenéra i dobré zázemí. Pokud jde o mně, budu dělat to, co umím nejlíp – svou práci.“ komentoval Howard pro Liverpool Echo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.