Wayne trénuje víc než ostatní

Asistent Sira Alexe, Carlos Queiroz, se nechal slyšet, že Wayne Rooney zůstává na společných trénincích Manchesteru vždy déle, což by mu mělo pomoci v brzkém návratu do skvělé formy.

Queiroz je nadmíru spokojen s přístupem Rooneyho k jeho neoslnivým výkonům. Bývalý hráč Evertonu byl v posledních 4 utkáních nevýznamnou postavou na hřišti. Všechno pramení z 3-zápasového distance, který mu FA udělila za údajný loket během přípravného zápasu v rámci LG Amsterdam Cup.

"Mladí hráči na sebe bývají velmi přísní. Chytnou skvělou formu, ale když se jim nepodaří udržet ji po delší dobu, jsou velmi zklamaní. Dobrý hráč ale ví, že když dělá chyby, je třeba tvrdě zapracovat na svých slabinách. Wayne takový bezpochyby je.“

"Přál bych vám vidět ho dnes na tréninku. Nejdřív trénoval spolu s týmem, pak když trénink skončil, pokračoval o samotě dál. On ví, že s tím musí něco udělat.“

"Z každým zápasem, když už bude vše zpět v normálu, jeho motivace poroste a jeho sebedůvěra bude sílit. Nakonec se stejně dostane zpět k vysoké formě. A troufám si říci, že to bude už během několika málo následujících zápasů. Soustředění s reprezentací mu taky jenom prospěje.“ řekl Queiroz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.