Smith nadšený z návratu

Alan Smith je velice rád, že se konečně mohl vrátit do sestavy Manchesteru United. Angličan řekl, že byl opravdu šťastný, když mohl v úterním utkání s Benfikou alespoň pár minut hrát.

25letý nominální útočník se zranil během minulé sezóny při utkání s Liverpoolem. Cesta k návratu do základní sestavy je ještě dlouhá, Smithy je však optimistický naladěný a už i se současnou situací nadmíru spokojený. V úterý se sice sotva dotkl míče, nic zajímavého nepředvedl, ale tohle v tomto případě nebylo prioritou.

"Je to skvělý pocit se vrátit. Nejdůležitější bylo, že jsme si z Lisabonu odvezli plný bodový zisk a k tomu jsem se poprvé po sedmi měsících ukázal na hřišti. Stálo to za to si počkat. Reakce fanoušků a mnoha jiných lidí mi dala jistotu a pocit sebedůvěry. Ještě nedávno jsem hrál zápas za rezervy, teď už to však bylo pěkně naostro.“

"Od všech fanoušků jsem dostal hromady povzbuzujících dopisů. Chtěl bych jim všem poděkovat za tu skvělou podporu. Jediné, na čem se teď chci soustředit, je návrat k fotbalu na špičkové úrovni. Přede mnou je ještě kus práce. Jsem ale připraven na silnou konkurenci v kádru.“

Alan si je rovněž vědom toho, že kvůli Wayneovi a Louisovi nebude mít vůbec lehké probojovat se do základní sestavy Rudých Ďáblů.

"Louis je skvělý hráč a od úplného začátku sezóny potvrzuje svoje kvality. Každý, kdo chce za United hrát, si musí uvědomit, že pokud se chce v týmu usadit na dlouho, musí být připraven i na ty největší výzvy. Ještě nedávno Louise trápily zranění, teď je ale k nezastavení.“ řekl Smithy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.