Saha: necítím tlak

Louis Saha, který je v poslední době klíčovým hráčem Manchester United, řekl, že necítí vůbec žádný tlak spojený s odpovědností za střeleckou produktivitu týmu.

Francouz má od začátku sezóny fantastickou formu. Poté, co z řad United odešel nizozemský kanonýr Ruud van Nistelrooy, bylo mnoho lidí na pochybách, co bude s útokem Rudých Ďáblů. Louis všechny pochybovače umlčel gólovou sprchou. Jeho branka proti Benfice Lisabon byla pátou trefou v nové sezóně. Tímto se Saha odvděčil Siru Alexi Fergusonovi za důvěru, kterou v něj pokládal, když ho po těžkém zranění neodepsal.

"Necítím se jinak, nedělám taky nic jiného, co bych předtím nedělal. Každý hráč musí střílet branky, nejen já. Jediný rozdíl je v tom, že hraji ve předu, a proto mám k tomu taky více příležitostí.“

„V evropských pohárech je třeba mít obrovskou trpělivost. Na tomto turnaji se taktizuje více, než třeba v Premierleague. Proto se musí počítat také s tím, že střeleckých příležitostí, zvláště na soupeřově hřišti, není moc. Pro útočníka je to samozřejmě nepříjemná situace, neboť je třeba vytěžit z minima maximum. Naprostá koncentrace a pořádná příprava jsou v takových zápasech samozřejmostí.“ řekl Saha.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.