Sir Alex: Ronaldo byl skvělý

Sir Alex Ferguson vyslovil na adresu Cristiana Ronalda pochvalná slova za včerejší skvělý výkon v utkání Ligy Mistrů proti lisabonskému celku.

Naposledy navštívil Cristiano Estádio da Luz před rokem, když United po katastrofálním zápase vypadli z Ligy Mistrů. Mladý Portugalec byl tehdy vypískáván lokálními fanoušky, nezůstal jim však nic dlužný a se vztyčeným prostředníčkem odešel z trávníku. Za toto „představení“ si vysloužil jednozápasový distanc.

Ve včerejším duelu se opět setkal s nepřízní, tentokráte však Cristiano umlčel všechny svým fotbalovým umem a byl nejlepším hráčem na hřišti.

"Byl skvělý. Ten kluk je fantastický. Pořád dospívá a s každým dnem je lepší a lepší. Je mu teprve 21 let, takže toho ještě hodně dokáže.“

Cristiano svůj skvělý výkon podtrhl asistencí při Sahově brance. Díky této trefě si United odvezli z Lisabonu vítězství, 3 body a dobrý pocit spojený s odplatou za minulý rok. Díky brance Louise United také prolomili nepříjemnou šňůru a konečně vyhráli v rámci Ligy Mistrů zápas na půdě soupeře, což se jim naposledy povedlo před třemi lety!

Poslední 3 body venku získali Rudí Ďáblové v zápase proti Panathinaikosu Atény. Diego Forlan tehdy zařídil vítězství 1-0.

"Na to že jsme tak velký klub to byla opravdu dlouhá doba. Udělali jsme postupně v týmu několik změn a teď je na čase abychom zahájili dlouhou šňůru vítězství, ke kterým se Manchester musí opět vrátit,“ řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.