Benfica Lisabon – Manchester United 0:1 (0:0)

Manchester United zvítězil v druhém zápase Ligy Mistrů nad Benficou Lisabon 1:0 díky brance Louise Sahy.

Už v 7. minutě utkání dostal žlutou kartu Michael Carrick, hned poté se do šance dostal Katsouranis, ale mířil vedle. O dvě minuty později byl žlutou kartou napomínán také Paul Scholes. V 11. minutě pálil z dálky Giorgos Karagounis, ale Van der Sar byl pozorný. V 13. minutě se do šance dostal Ronaldo, ale brankář Quim jeho střelu vyrazil a dorážející Saha se už k míči nedostal. V 18. minutě zkoušel z dálky štěstí Petit, ale pálil přímo do Van der Sara. V 27. minutě z 20ti yardů pálil Nuno Gomes, ale Van der Sar míč vyrazil na roh. Hned poté se dostal ke střele Paulo Jorge, ale mířil nad. V 36. minutě střílel opět z dálky Kostas Katsouranis, ale nad. Bezbrankovou remízou skončil první poločas, i když domácí byli jednoznačně lepším týmem. Hned v 47. minutě střílel Karagounis, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 51. minutě se ke střele dostal také Carrick, ale Quim v pohodě jeho střelu kryl. V 53. minutě z dálky pálil z přímého kopu Ronaldo, ale trefil pouze zeď. V 59. minutě pálil z dálky Karagounis, ale Van der Sar opět pozorný. V 60. minutě přišel rozhodující okamžik zápasu – Cristiano Ronaldo rychlým pasem našel Louise Sahu, který krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci – 0:1. Manchester poté, jako by ožil a v 63. minutě Ronaldo střílel, ale vedle. V 66. minutě pálil trochu nevýrazný Rooney, ale Quim ho vychytal. V 69. minutě se do dobré šance dostal Carrick, ale pálil těsně vedle tyče. V 73. minutě pálil z přímého kopu Simao, ale těsně nad. V 74. minutě naopak přímý kop zahrával Ronaldo, ale také vedle. V 77. minutě pálil po přihrávce Carricka z první Louis Saha, ale vedle. V 85. minutě se na hřiště dostal po dlouhé době Alan Smith a také Darren Fletcher. V 86. minutě měl Manchester obrovskou šanci. Nejprve střelu Gabriela Heinze z přímého kopu Quim vyrazil pouze před sebe, dorážející Fletcher trefil Quima a poté i Carrick trefil pouze portugalského brankáře. V nastaveném čase ještě mohl vyrovnat Nuno Assis, ale zblízky pálil nad. Manchester tak nakonec vyhrál 1:0 a z Portugalska si odváží cenné tři body.