Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Jak si vedli o tomto víkendu hráči Manchesteru United na hostování? To se dozvíte právě tady.

Phil Bardsley, Lee Martin
Celtic doma porazil Rangers 2:0. Phil Bardsley kvůli disciplinárnímu trestu do utkání nemohl nastoupit. Lee Martin se dostal na hřiště až v 64. minutě, když nahradil Burkeho. Do statistik se zapsal žlutou kartou.

Fraizer Campbell, Jonny Evans, Dong Fangzhuo, Darron Gibson, Souleyman Maman, Danny Simpson
Royal Antverpy doma porazil Tienen vysoko 5:1. Fraizer Campbell vstřelil dvě branky a v 80. minutě byl vystřídán Cedricem Tomsinem. Jonny Evans odehrál celý zápas stejně jako Danny Simpson. Dong Fangzhuo odehrál 65 minut utkání, poté ho vystřídal Gunter Verjans. Darron Gibson kvůli zranění do utkání nezasáhl. Souleyman Maman vstřelil vítězný gól utkání, v 85. minutě ho vystřídal Kevin Baert.

Chris Eagles
NEC Nijmegen prohrál s Ajaxem Amsterdam na jeho hřišti 2:0. Chris Eagles odehrál pouze první poločas, poté ho vystřídal Brett Holman.

Adam Eckersley
Bröndby Kodaň remizovala s Odense na jeho hřišti 2:2. Adam Eckersley nastoupil v základní sestavě, ale už v 34. minutě musel být vystřídán Asbjornem Sennelsem.

Ben Foster
Watford remizoval s Wiganem na jeho hřišti 1:1. Ben Foster odchytal celý zápas a překonal ho pouze v 29. minutě utkání Henry Camara.

Tim Howard
Everton remizoval s Newcastelem na jeho hřišti 1:1. Tim Howard odchytal celé utkání a překonal ho pouze Shola Ameobi a to ještě z ofsajdu.

Gerard Pique
Real Zaragoza prohrál s Villareallem na jeho hřišti 3:2. Gerard Pique odehrál celý zápas a dokonce vstřelil branku.

Giuseppe Rossi
Newcastle doma remizoval s Evertonem 1:1. Giuseppe Rossi se dostal na hřiště až v 81. minutě, ale skórovat se mu nepodařilo.