Ole by mohl být " smrtící zbraní "

Ole Gunnar Solskjaer by se mohl ukázat jako velmi významný hráč v úterním zápase Ligy Mistrů proti Benfice Lisabon na stadiónu Estadio da Luz.

Solksjaer dal svůj první gól v Lize Mistrů po více než třech letech a tím rozhodl o vítězství nad Celtikem.

Dále je tu Ryan Giggs, který vynechal zápas kvůli poranění kolenní šlachy, a Paul Scholes. Solksjaer je jediným mužem v týmu Reds, který dal už 20 gólů. Potřeboval k tomu 76 zápasů v Evropských pohárech. Ve srovnání, Luis Saha (dva góly v sedmi zápasech) a Wayne Rooney (čtyři góly ve 12 utkáních) jsou velmi nezkušení a to ještě zvyšuje Oleho významnost.

Kterákoliv úloha se pro Solksjaera hodí. Pravděpodobně začne opět jako " smrtící zbraň " na lavičce. Reds jsou velmi šťastní a děkují bohu, že je tento Nor opět ve hře.

Nicméně, jedna osoba nikdy nepochybovala o tom, že by se mohl Ole někdy vrátit. Psycholog týmu Rob Swire trávil se Solskjaerem velmi mnoho času a řekl, že Ole je neuvěřitelně zanícený a snaživý, aby se mohl zase dostat hřiště.

" Vždy jsem si byl jistý, že se vrátí. " řekl Swire. " On návratu obětal všechno, opravdu všechno. U některých jiných hráčů se obáváte, zda se někdy na trávník vrátí, protože nevěří a nejsou oddaní se rehabilitovat, ale tohle nikdy nebyl případ Oleho. "

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.