Manchester sleduje mladíky Sportingu Lisabon

Manchester United sleduje několik mladých hráčů portugalského týmu Sporting Lisabon.

Podle určitých zpráv z Portugalska, skauti Manchesteru United sledovali utkání portugalské ligy mezi Sportingem Lisabon a Pacosem de Ferreira. Sporting doma nakonec prohrál trochu překvapivě 0:1. Manchester United údajně sledoval tyto mladíky: obránce Miguel Velaso (20), záložníka Joao Moutinho (20), levé křídlo Nani (19) a útočníka Djalo (20). Veloso, Moutinho a Nani odehráli celých 90 minut utkání, Djalo se dostal na hřiště až v druhém poločase, ale branku se mu vstřelit nepovedlo. Všichni hráči pocházejí z mládežnické akademie Sportingu Lisabon, která je na vysoké úrovni. Z této akademie vyšla třeba stávající hvězda Manchesteru United Cristiano Ronaldo. Manchester má se Sportingem velmi dobré vztahy, takže by určitě dostal přednost při nákupu hráčů. Tyto hráče ale podrobně sledují také skauti Chelsea a Barcelony.