Ronaldo je v Manchesteru šťastný

Cristiano Ronaldo je šťastný, že zůstal v Manchesteru United a neunáhlil se navzdory tomu, že ještě v létě chtěl odejít do Španělska.

Ronaldo byl v Anglii terčem velice negativní kampaně směřované proti jeho osobě, kvůli toho, jak se zachoval v utkání proti Anglii, kde se vehementně dožadoval karty pro Wayena Rooneyho.

 Ohlasy fotbalových fanoušků během zápasu s Francii, vedlo Ronalda k tomu, že už se asi pravděpodobně nikdy do Premier League nevrátí.

Ale nyní Ronaldo věří, že návrat do Manchesteru United byla pro něj ta nejlepší věc kterou mohl udělat a svá předešlá prohlášení o jeho odchodu označil za unáhlená.

„Je pravda, že – před tím než jsem se vrátil do Manchesteru – sem řekl, že stát se může cokoliv,“ řekla portugalská hvězda.

 „Ale Manchester United byl ten klub, který mě v té nejtěžší chvíli podpořil, klub v kterém se mi podařila vyhrát mnohá vítězství. S podporou Jorge Mendese a Alexe Fergusona sem se rozhodl zůstat a myslím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.

„Když jsme zbrklí, říkáme někdy věci, které potom nemyslíme vážně. Ale nejdůležitější je to, že všechno nakonec dobře dopadlo. Manchester je pro mě perfektní klub.

„Jsem v Manchesteru od svých 18 let. Cítil jsem a pořád se cítím zde opravdu šťastný,“ dodal Ronaldo.

„Doufám, že věci budou pro mě pokračovat ve stejném tempu jako po celou dobu. Jediná věc v které jsem si docela jistý je ta, že Manchester United je pro mě ideální klub.“

Jednadvacetiletý záložník si jednoho dne po svém odchodu přeje se zapsat do síně slávy v Manchesteru United jako první Portugalec který zde hrál, nechat otevřené dveře dalším jiným talentům a krajanům zkusit si jaké to je jednou hrát za Manchester United.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.