Hargreaves nevyloučil možný přestup do United

Záložník Bayernu Mnichov Owen Hargreaves nevyloučil šanci stát se v blízké době hráčem Rudých Ďáblů.

Tento anglický záložník, který se narodil v Kanadě, dostal v létě vysokou pokutu od Bayernu za to, že veřejně publikoval své přání hrát na Old Trafford. United tohoto hráče sledovali, ještě před tím, než zazářil v dresu anglické reprezentace na Mistrovství světa v Německu. Ale Bundesligový šampión odmítl každou nabídku United. Hargreaves neměl možnost si vybrat a tak zůstal v Německu a v sobotním utkání proti Arminia Bielefeld si zlomil nohu.

Zranění bylo pro tohoto záložníka zdrcující rána. Nyní Hargreaves řekl, že jeho hlavním cílem je se rychle uzdravit a probojovat se zpět do základní jedenáctky Bayernu Mnichov, ale  v budoucnosti nevylučuje ani přestup na Old Trafford.

" Je to těžké říci, já nevím " řekl o svém možném přestupu v lednu. " Už jsem několikrát řekl, co bych byl rád, aby se stalo a ono se to samozřejmě nestalo. Co se stane v budoucnu, není zcela v mých rukou. Mohli jste to vidět v létě. Velice se těším, až vkročím na trávník a budu zase hrát. Doufejme, že tohle brzo dokážu a uvidíme kam mě nohy zanesou. " dodal Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.