Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Zde se dozvíte, jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování o tomto víkendu.

Phil Bardsley, Lee Martin
Skotský klub Rangers prohrál v Hibernians 2:1. Phil Bardsley odehrál celý zápas, ale v 90. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen. Lee Martin odehrál prvních 71 minut utkání, poté ho vystřídal Kris Boyd.

Fraizer Campbell, Jonny Evans, Dong Fangzhuo, Darron Gibson, Souleyman Maman, Danny Simpson
Royal Antverpy prohrál v Oostende 2:1. Fraizer Campbell odehrál celý zápas, ale branku se mu vstřelit nepovedlo. Jonny Evans vstřelil v 25. minutě utkání úvodní gól utkání, ale na výhru to nestačilo. Odehrál celý zápas. Dong Fangzhuo odehrál celý zápas, ale do statistik se zapsal pouze žlutou kartou. Darron Gibson do utkání kvůli zranění nezasáhl. Souleyman Maman odehrál celý zápas a dostal v něm žlutou kartu. Danny Simpson odehrál rovněž celý zápas.

Chris Eagles
Heerenveen doma porazil NEC Nijmegen jednoznačně 3:0. Za hosty odehrál celý zápas Chris Eagles, ale do statistik se zapsal pouze žlutou kartou.

Adam Eckersley
Bröndby Kodaň doma porazilo Esbjerg 2:0, ale Adam Eckersley zůstal celý zápas pouze na lavičce náhradníků.

Ben Foster
Watford doma remizoval s Aston Villou 0:0 a Ben Foster odchytal za domácí celý zápas a nedostal branku.

Tim Howard
Everton doma remizoval s Wiganem 2:2 a Tim Howard odchytal celý zápas. Dvakrát do překonal rakouský záložník Paul Scharner.

Gerard Pique
Real Zaragoza doma porazil Mallorcu 2:0, ale Gerard Pique strávil celý zápas pouze na lavičce náhradníků.

Giuseppe Rossi
Newcastle vyhrál ve West Hamu 2:0 díky brankám Damiena Duffa a Obafemiho Martinse, ale Giuseppe Rossi se na hřiště nedostal. Zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.