Hodnocení hráčů Manchesteru United

Zde najdete hodnocení hráčů Manchesteru United, který v neděli podlehl Arsenalu na domácím hřišti 0:1. Hodnocení je podle Manchester Evening News a nejvyšší možná známka je 10.

Kuszczak – nastoupil poprvé v dresu United v soutěžním zápase a vedl si skvěle, dokonce Gilbertu Silvovi chytil pokutový kop – 8

Neville – velmi dobrý výkon, na pravém kraji obrany uhlídal Fredrika Ljungberga a často se dral do útočení – 8

Ferdinand – vedl si dobře, i když Adebayor byl velmi nepříjemný – 7

Brown – slušný výkon – 7

Silvestre – odehrál pouze několik minut, poté musel být kvůli zranění vystřídán, ale ještě předtím toho moc nepředvedl – 5

Fletcher – průměrný výkon – 5

Scholes – vedl si dobře, ale má na víc, v závěru zápasu byl vystřídán – 7

O’Shea – v prvním poločase si vedl dobře, ale pak se vytratil – 6

Ronaldo – v prvním poločase hodně aktivní, měl několik dobrých šancí, v závěru zápasu chyboval a Arsenal vstřelil vítězný gól – 6

Rooney – zápas se mu moc nepovedl, nebyl skoro vůbec vidět – 5

Saha – měl jednu dobrou šanci, jinak průměrný výkon – 6

Evra (v 23. minutě za Silvestreho) – předvedl několik kvalitních obranných zákroků, dobrý výkon – 7