Venables: Pokusím se Scholese přesvědčit, aby se vrátil

Asistent manažera anglické fotbalové reprezentace Terry Venables věří, že se mu podaří přesvědčit Paula Scholese, aby se vrátil do reprezentace.!

Anglický záložník Manchesteru United ukončil reprezentační kariéru po EURU 2004 v Portugalsku, když Anglie vypadla ve čtvrtfinále na pokutové kopy s Portugalskem. Scholes má momentálně na svém kontě 66 zápasů odehraných v dresu Albionu. Polovinu minulé sezóny Paul Scholes zmeškal kvůli zranění, ale letos už je v pořádku a předvádí úžasné výkony a právě proto by byli zástupci anglické reprezentace rádi, kdyby se Scholes vrátil zpátky do reprezentace. Terry Venables je velkým obdivovatelem Paula Scholese a rád by jej přivedl zpátky.

"Lidé říkají, že je prostě rozhodnutý s reprezentační kariérou skončit, ale věřím, že si mi jeho rozhodnutí podaří změnit. Je to jeden z nejlepších hráčů, který má skvělou přihrávku. To neumí každý", řekl Terry Venables pro News of the World.

"Je mu 31 let a ukazuje svojí zkušenost. Výkon, který předvedl v zápase proti Celticu byl úžasný. Minulou sezónu byl zraněný, ale vrátil se ve skvělé formě", řekl Sir Alex Ferguson na adresu Paula Scholese.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.