Hodnocení hráčů Manchesteru United

Zde najdete hodnocení hráčů Manchesteru United, kteří ve středu večer porazili na Old Trafford Celtic Glasgow 3:2. Hodnocení je podle Manchester Evening News a nejvyšší možná známka je deset.

Van der Sar – první branku možná mohl chytit, ale poté se vyznamenal proti střele Thomase Gravesena, slušný výkon – 6

Silvestre – zkazil několik přihrávek, ale jinak slušný výkon – 6

Ferdinand – zápas se mu moc nepovedl, při prvním obdrženém gólu chyboval – 5

Brown – průměrný výkon, po jeho faulu padl druhý gól Celticu – 6

Neville – na pravém kraji obrany si vedl dobře – 7

Fletcher – svojí práci odvedl dobře, ale na pravém kraji zálohy má jisté místo Ronaldo – 6

Carrick – opět dobrý výkon, opět několik dobrých defenzivních zákroků – 7

Scholes – do sestavy se vrátil po třech zápasech a vedl si skvěle, opět ukázal, že umí skvěle přihrát – 8

Giggs – vybojoval penaltu, ale poté musel kvůli zranění ze hřiště – 5

Rooney – vrátil se do sestavy po disciplinárním trestu a bylo vidět, že chce hrát, ale Saha ho zastínil – 7

Saha – skvělý výkon, vstřelil dvě branky a mohl přidat klidně další – 8

Solskjaer (v 32. minutě za Giggse) – nahradil zraněného Giggse a vedl si dobře, vstřelil vítěznou branku utkání – 6

O’Shea (v 79. minutě za Scholese) – slušný výkon na posledních pár minut utkání – 5