Manchester United – Celtic Glasgow 3:2 (2:2)

Manchester United vyhrál v úvodním utkání Ligy Mistrů doma nad Celticem Glasgow 3:2 také díky dvěma brankám Louise Sahy.

Jako první se do šance dostal v 8. minutě po centru Garyho Neville francouzský útočník Louis Saha, ale hlavičkoval vedle levé tyče. V 18. minutě se ke střele z 18 yardů dostal opět Louis Saha, ale mířil nad. V 21. minutě se Celtic dostal do první šance v utkání a hned skóroval – brankář Artur Boruc našel dlouhým výkopem Vennegoor of Hesselink a ten se střelou z 12 yardů nemýlil – 0:1. V 24. minutě z dálky střílel Paul Scholes, ale nepřesně. V 29. minutě Artur Boruc fauloval v pokutovém území Ryana Giggse a rozhodčí Luboš Michel nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Louis Saha a střelou do levé části branky se nemýlil – 1:1. Hned poté musel na hřiště Ole Gunnar Solskjaer, aby nahradil zraněného Ryana Giggse. V 37. minutě se po přímém kopu Shunsuke Nakamury dostal k hlavičce Vennegoor of Hesselink, ale Van der Sar si s jeho pokusem poradil. V 40. minutě Paul Scholes našel přihrávkou Louise Sahu a ten překonal brankáře hostů podruhé – 2:1. O dvě minuty později ale fauloval Wes Brown Jiřího Jarošíka a kopal se přímý kop. Ten zahrál Shunsuke Nakamura a střelou z 20 yardů trefil pravý rok Van der Sarovy branky – 2:2. Tímto stavem skončil první poločas. Druhý poločas vyšel lépe domácím – střelu Louise Sahy vyrazil Artur Boruc pouze před sebe a dorážející Ole Gunnar Solskjaer skóroval – 3:2. V 55. minutě z dálky pálil Louis Saha, ale vedle pravé tyče. V 63. minutě se po centru Darrena Fletchera dostal k hlavičce Louis Saha a polský brankář Boruc vyrazil na roh. V 65. minutě z dálky pálil aktivně hrající Saha, ale nad. V 70. minutě vypálil dobře z 12 yardů Rooney, ale brankář Celticu vyrazil míč na rohový kop. V 79. minutě skvěle vypálil z 18 yardů Thomas Gravesen, ale Edwin Van der Sar míč vyrazil na roh. Závěr zápasu si už Manchester pohlídal a zaslouženě vyhrál 3:2.