Preview: Manchester United – Celtic Glasgow

Manchester United zítra večer nastoupí na Old Trafford k úvodnímu zápasu nového ročníku Ligy Mistrů proti Celticu Glasgow. Zde najdete předzápasové informace.

Do sestavy Manchesteru United se vrací anglický útočník Wayne Rooney, který nemohl hrát kvůli disciplinárnímu trestu. Stejně jako Rooney se vrací i Paul Scholes, který ale na nedělním tréninku utrpěl drobnější zranění, ale proti Celticu by měl hrát. V úterý netrénoval s týmem Park Ji-Sung, který utrpěl v zápase proti Tottenhamu drobné zranění a dnes ještě navštíví lékaře a pak se rozhodne, zda bude k zápasu připraven. V úterý netrénoval ani holandský brankář Edwin Van der Sar, který měl střevní problémy, ale k zítřejšímu utkání by měl být připraven. Do utkání nemůže nastoupit Cristiano Ronaldo, jelikož si bude odpykávat jednozápasový trest ještě z minulé sezóny. Dlouhodobě jsou zranění Gabriel Heinze a Alan Smith, který se už možná objeví na lavičce náhradníků.

Manažer Celticu Glasgow Gordon Strachan se bude muset obejít bez Stephana McManuse, který je zraněná stejně jako Gary Caldwell. Na tréninku si zvrtnul kotník Lee Naylor a jeho start je hodně nejistý.

Pravděpodobná sestava Manchesteru United:
Van der Sar – Evra (Silvestre), Ferdinand, Brown, Neville – Giggs, Carrick, Scholes, Fletcher – Saha, Rooney

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.