Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Zde se dozvíte, jak se o víkendu vedlo hráčům Manchesteru United na hostování.

Phil Bardsley, Lee Martin
Rangers doma porazili Falkirk vysoko 4:0. Phil Bardsley odehrál celý zápas a dokonce vstřelil první branku utkání, když se prosadil střelou z přímého kopu. Lee Martin do zápasu kvůli zranění nenastoupil.

Fraizer Campbell, Danny Simpson, Jonny Evans, Souleyman Maman, Dong Fangzhuo
Royal Antverpy uhráli na hřišti Dessel Sport remízu 3:3. Fraizer Campbell odehrál celý zápas a vstřelil dvě branky. Jonny Evans odehrál také celý zápas stejně jako Danny Simpson, který dostal v zápase žlutou kartu. Souleyman Maman také odehrál celý zápas a do statistik se zapsal žlutou kartou. Dong Fangzhuo se dostal na trávník až v 81. minutě, když nahradil Luciana Olguina. Darron Gibson kvůli zranění do zápasu nezasáhl.

Chris Eagles
NEC Nijmegen prohrál na domácím hřišti s AZ Alkmaar 0:2. Chris Eagles nastoupil na hřiště v 61. minutě, když nahradil Muslu Nalbantoglu, ale ani on porážce nezabránil.

Adam Eckersley
Bröndby Kodaň remizovalo s AaB na jeho hřišti 1:1. Adam Eckersley se nedostal ani na lavičku náhradníků.

Ben Foster
Odchytal celý zápas za Watford proti Boltonu na jeho hřišti. Foster inkasoval až v 90. minutě, když ho z pokutového kopu překonal veterán Gary Speed. Bolton tak porazil Watford 1:0.

Tim Howard
Everton porazil v derby Liverpool jednoznačně 3:0 také díky dvou brankám Andyho Johnsona. Tim Howard odchytal celý zápas a vychytal nulu.

Gerard Pique
Real Zaragoza doma porazil Espanyol Barcelona jednoznačně 3:0, ale španělský obránce Manchesteru United Gerard Pique proseděl celý zápas na lavičce náhradníků.

Giuseppe Rossi
Newcastle doma prohrál překvapivě 1:2 s Fulhamem. Giuseppe Rossi se na hřiště dostal v 72. minutě, když nahradil nigerijského útočníka Obafemiho Martinse. Tehdy ještě Newcastle vedl 1:0, ale Fulham v posledních deseti minutách zápas otočil díky brankám McBride a Bocanegry.