Manchester United – Tottenham 1:0 (1:0)

Manchester United porazil ve 4. kole Premier League na domácím hřišti Tottenham 1:0 díky brance Ryana Giggse.

Jako první se do šance dostal v 6. minutě Cristiano Ronaldo, když dobře vystřelil z 20 yardů, ale brankář Robinson jeho pokus kryl. V 9. minutě se už Manchester dostal do vedení – tvrdou střelu Cristiana Ronalda z přímého kopu vyrazil brankář Robinson pouze před sebe a dobíhající Ryan Giggs hlavičkou skóroval – 1:0. V 22. minutě se ke střele dostal Jermaine Jenas, ale mířil vedle. V 31. minutě z otočky pálil Richardson, ale rovněž vedle. V 38. minutě se Tottenham dostal do obrovské šance – nejprve Michael Dawson nepřehodil Van der Sara a z dorážky neuspěl ani Ledley King, když ho holandský brankář United skvěle vychytal. V 47. minutě z voleje vypálil Jermaine Jenas, ale střela šla nad branku domácích. V 51. minutě se po přihrávce Neville dostal ke střele Richardson, ale mířil vedle. V 53. minutě hlavičkoval po rohu Jenase Michael Dawson, ale vedle. V 65. minutě pravačkou z 12 yardů skvěle vypálil Ronaldo, ale brankář Robinson jeho pokus vyrazil na rohový kop. V 66. minutě se ke střele z 12 yardů dostal střídající Defoe, ale Van der Sar si s jeho střelou poradil. V 68. minutě hlavičkoval po centru Assou-Ekotto Jermaine Defoe, ale nad. V 75. minutě pálil z přímého kopu Cristiano Ronaldo, ale bohužel vedle. V 78. minutě se k hlavičce dostal Egypťan Mido, ale Van der Sar byl pozorný. V 83. minutě se ke střele dostal také Saha, ale i on nemířil přesně. V 88. minutě se opět ke střele dostal Saha, ale Robinson ho vychytal. V 90. minutě opět pálil francouzský útočník Louis Saha, ale mířil vedle. V nastaveném čase ještě mohl vyrovnat Mido, ale hlavičkoval nad.