Preview: Manchester United – Tottenham

Manchester United se dnes od 18:15 střetne ve 4. kole Premier League s Tottenhamem doma na Old Trafford. Zde najdete předzápasové informace.

Anglický obránce Gary Neville je už zdravotně zcela v pořádku a měl by se objevit v základní sestavě Red Devils. Gabriel Heinze je stále mimo hru, ale jeho zranění už se zlepšuje. Mimo hru je i Nemanja Vidic, který příští týden dostane nový obvaz na zlomené zápěstí. Paul Scholes a Wayne Rooney si ještě musejí odpykat poslední disciplinární trest z předsezónního turnaje v Amsterdamu, kdy dostali trest celkem na tři zápasy. Alan Smith asi na lavičce náhradníků nebude, jelikož Sir Alex Ferguson vyhlásil, že na jeho návrat je ještě brzy.

Do sestavy Tottenhamu se vrací kapitán Ledley King, který marodil s poraněným kolenem. Jeho partnerem ve středu obrany by měl být Michael Dawson. Mimo hru je bulharský útočník Dimitar Berbatov, který do Tottenhamu přišel v létě za 10,8 miliónů liber z Bayeru Leverkusen. Mimo hru je i další nová posila Spurs Steed Malbranque. Na pravém kraji obrany by mohl nastoupit Pascal Chimbonda.

Minulá sezóna: Manchester United – Tottenham 1:1

Klíčový hráč soupeře: Aaron Lennon – na pravém křídle by mohl obraně United dělat problémy

Tip na výsledek: Manchester United – Tottenham 2:1

Pravděpodobná sestava United: Van der Sar – Silvestre, Ferdinand, Brown, Neville – Giggs, Carrick, Park-Ji Sung, Ronaldo – Saha, Solskjaer

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.