Tourism Malaysia – nový sponzor Manchesteru United

Manchester United porazil Chelsea v souboji o podepsání smlouvy se sponzorem Tourism Malaysia.

Smlouva s dalším sponzorem Manchesteru United vynese 2 milióny liber. Manchester už má podepsanou smlouvu s Air Asia a nyní k ní přibyla společnost Tourism Malaysia, která kdysi sponzorovala i Chelsea. Manchester poprvé do Malajsie zavítal v roce 1995, když navštívil Kuala Lumpur při součástí 50. výročí nezávislosti Malajsie. Manchester se v poslední době začal hodně zajímat o asijský kontinent, na což poukazuje smlouva s Air Asia a nyní také s Tourism Malaysia a třeba i příchod Park Ji-Sunga z Jižní Koreje. Manchester má v Asii hodně fanoušků.

"Manchester United má v Asii více fanoušků než Chelsea a myslíme si, že tato sponzorská smlouva je nejlepší cesta, jak podporovat Malajsii na celém světě. V Malajsii je hodně fanoušků Manchesteru United a hodně lidí by strašně rádo sledovalo jejich zápasy. Smlouva je pro nás dobrá co se týče komerce a budeme se snažit pomáhat Manchesteru ve všech směrech", řekl vyslanec Tourism Malysia YB Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor.

"Svět se změnil v ohledu co týče toho, odkud nakupujete hráče. Momentálně pozorně sledujeme jednoho mladého korejského hráče a doufáme, že ho brzy přivedeme do týmu", prozradil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.