Jak si vedli hráči Manchesteru United v reprezentacích?

Zde se dozvíte, jak si vedli hráči Manchesteru United v mezistátních zápasech, hlavně v kvalifikaci o EURO 2008.

Darren Fletcher
Skotsko vyhrálo v Litvě v zápase kvalifikace o EURO 2008 2:1, díky vítězné brance Kennyho Millera. Záložník Manchesteru United Darren Fletcher odehrál celý zápas a předvedl slušný výkon.

Ole Gunnar Solskjaer
Útočník Manchesteru United se dostal na hřiště v 46. minutě utkání, když nahradil Frode Johnsena. Norsko nakonec dvěma brankami v druhém poločase zvítězilo v Oslu nad Moldávií 2:0. Solskjaer předvedl solidní výkon.

Cristiano Ronaldo
Portugalsko pouze remizovala ve Finsku 1:1. Záložník Manchesteru Cristiano Ronaldo odehrál celý zápas a vedl si dobře.

Nemanja Vidic
Srbsko remizovalo v Polsku 1:1. Srbsku zachránil remízu v 71. minutě Lazovic. Obránce Manchesteru Nemanja Vidic do zápasu nebyl vůbec nominován.

Edwin Van der Sar
Holandsko porazilo doma Bělorusko s přehledem 3:0 a Edwin Van der Sar si vychytal v reprezentaci další nulu.

Louis Saha
Francie porazila na domácím hřišti Itálii 3:1 a oplatila ji tak porážku z finále MS06. Za Francii skórovali dvakrát Govou a jeden gól vstřelil Henry. Louis Saha se na hřiště dostal až v 88. minutě utkání, když nahradil záložníka Olympique Marseille Franka Riberyho.

Ben Foster, Wes Brown, Rio Ferdinand, Kieran Richardson, Michael Carrick
Anglie vyhrála v Makedonii díky brance Petera Crouche 1:0. Brankář Manchesteru Ben Foster byl pouze na lavičce náhradníků stejně jako Wes Brown. Kieran Richardson se dokonce nevešel ani na lavičku náhradníků. Rio Ferdinand se po zranění vrátil zpátky do základní sestavy a vedl si dobře. Michael Carrick se na hřiště dostal až v 84. minutě, když nahradil Franka Lamparda.

Jonny Evans
Severní Irsko na domácím hřišti překvapivě porazilo Španělsko 3:2 díky hattricku Davida Healyho. 18letý obránce Manchesteru United Jonny Evans odehrál svůj první zápas za reprezentaci a vedl si dobře. Na hřišti strávil celkem 90 minut.

Park Ji-Sung
Jižní Korea porazila v kvalifikaci o Asijský Pohár 2007 Taipei vysoko 8:0. Záložník Manchesteru strávil na hřišti celkem 54 minut a vedl si dobře. Pak ho vystřídal Choi Sung-Kuk.

Ryan Giggs
Brazílie porazila na White Harte Lane v přípravném zápase Wales 2:0 díky brankám Marcela a Vagner Love. Ryan Giggs odehrál první poločas a předvedl průměrný výkon.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.