Solskjaer proti Moldávii hrát nebude

Trenér norské reprezentace Aage Hareide prozradil, že Ole Gunnar Solskjaer bude ve středečním kvalifikačním zápase proti Moldávii pouze na lavičce náhradníků.

Útočník Manchesteru United vstřelil v sobotním kvalifikačním zápase o EURO 2008 proti Maďarsku dvě branky a měl tak velkou záasluhu na vítězství Norska 4:1. Solskjaer se v reprezentaci objevil po dlouhých třech letech, když marodil s pravým kolenem. Manažerovi Alexu Fergusonovi se už ale dříve nelíbilo, že byl 33letý útočník nominován do reprezentace, jelikož už na to není zdravotně nejlépe. Proto se nyní trenér Norska Aage Hareide rozhodl, že nechá útočníka Red Devils odpočívat a ve středečním zápase proti Moldávii bude pouze na lavičce náhradníků. Hareide říká, že se tak rozhodl kvůli fyzičce hráče.

"Ole Gunnar odehrál proti Maďarsku skvělý zápas, ale musíme vzít v úvahu, že byl dlouho zraněný, takže v zápase proti Moldávii hrát nebude. Po zdravotní stránce to není možné", řekl Hareide na webových stránkách norského fotbalového svazu.

"Strašně rád bych nastoupil, ale důvody chápu. Mohl jsem vědět, že mě lidé kolem mě jednou zastaví", řekl Solskjaer pro VG.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.