Jak si vedli hráči Manchesteru United v reprezentacích ?

Zde se dozvíte, jak si vedli hráči Manchesteru United v mezistátních zápasech, hlavně v kvalifikaci o EURO 2008.

Darren Fletcher
Skotsko porazilo v kvalifikaci o EURO 2008 doma v Glasgowě Faerské ostrovy vysoko 6:0. Fletcher vstřelil úvodní branku utkání a o poločase byl kvůli drobnějšímu zranění vystřídán. Walter Smith, trenér Skotska potvrdil, že Fletcher bude k dalšímu utkání připraven. Během prvního poločasu Fletcher ještě stihl dostat žlutou kartu.

Ben Foster, Wes Brown, Rio Ferdinand, Kieran Richardson, Michael Carrick
Anglie na Old Trafford porazila fotbalového trpaslíka z Andory vysoko 5:0. Brankář United Ben Foster se nevešel ani na lavičku náhradníků. Wes Brown odehrál celé utkání, v kterém dostal žlutou kartu. Rio Ferdinand se kvůli zranění zápasu nezúčastnil. Kieran Richardson se dostal na hřiště až v 64. minutě, když nahradil Downinga a vedl si dobře. Michael Carrick zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Louis Saha
Francie v kvalifikaci o EURO 2008 vyhrála v Gruzii přesvědčivě 3:0. Útočník Manchesteru United Louis Saha nastoupil v základní sestavě a v 15. minutě utkání vstřelil druhou branku francouzského týmu. V 86. minutě utkání Sahu vystřídal Sylvain Wiltord.

Ole Gunnar Solskjaer
Norsko vyhrálo v Maďarsku vysoko 4:1. V základní sestavě Norska se objevil Ole Gunnar Solskjaer a vedl si úžasně – vstřelil dvě branky svého týmu a jasně tak ukázal, že do starého železa ještě nepatří.

Ryan Giggs
Wales spolu s kapitánem Ryanem Giggsem v základní sestavě prohrál v Teplicích s Českou republikou 2:1. Výhru České republiky zařídil dvě góly střídající Lafata.

Nemanja Vidic
Srbsko sice doma porazilo Ázerbajdžán nejtěsnějším rozdílem 1:0 díky brance Nikoly Zigice, ale obránce Manchesteru Nemanja Vidic do utkání nezasáhl. Nebyl ani na lavičce náhradníků.

Edwin Van der Sar
Holandsko zvítězilo v Lucembursku 1:0 díky brance Mathijsena. Za Holandsko odchytal celý zápas Edwin Van der Sar a udržel čisté konto.

John O’Shea
Irsko i s Johnem O’Shea v základní sestavě podlehlo Německu na jeho hřišti 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Lukas Podolski. O’Shea odehrál celý zápas.

Park Ji-Sung
Jižní Korea s Park Ji-Sungem v základní sestavě doma remizovala s Iránem 1:1 v kvalifikaci o Asian Cup 2007. Domácí dostal do vedení v 45. minutě útočník Readingu Seol Ki-hyun, ale v 90. minutě utkání vyrovnal útočník německého Hannoveru Vahid Hashemian.

Cristiano Ronaldo
Portugalsko prohrálo v přípravném utkání s Dánskem na jeho hřišti 4:2. Za hosty se dvakrát střelecky prosadil obránce Chelsea Ricardo Carvalho. Cristiano Ronaldo odehrál celkem 66 minut utkání, poté ho vystřídal Luis Boa Morte.