Rezerva: Manchester United – Blackburn 1:0 (1:0)

Alan Smith odehrál celých 90 minut utkání za rezervu Manchesteru United, která porazila rezervu Blackburnu 1:0.

Do utkání nakonec nenastoupil Chris Eagles, který se už připravuje na hostování v holandském klubu NEC Nijmegen. Za rezervu Blackburnu nastoupili takoví hráči jako Tugay nebo Francis Jeffers. V brance United se poprvé objevil Tomasz Kuszczak a předvedl skvělý výkon. Již v 14. minutě dostal Manchester výhodu pokutového kopu, když Tony Kane fauloval v pokutovém území Seana Evanse. Penaltu sice Phil Marsh neproměnil, ale z dorážky už byl úspěšný. Největší šanci Blackburnu měl v 55. minutě Francis Jeffers, ale jeho střelu Kuszczak skvěle vyrazil nad břevno. O minutu později dobře vystřelil Sean Evans, ale brankář Blackburnu Fielding si s jeho pokusem poradil. V 72. minutě dostal Francis Jeffers červenou kartu po faulu na Ryana Shawcrosse. O chvíli později se sice střelecky prosadil obránce United Kieran Lee, ale branku mu nebyla kvůli ofsajdu uznána. Rezerva Manchesteru United tak nakonec zvítězila 1:0. Alan Smith odehrál celý zápas a odvedl solidní výkon.