Nemanja Vidic je rád, že je v klubu konkurence

Nemanja Vidic říká, že je dobré, že má Manchester United hodně obránců a je tak v klubu konkurence.

Srbský obránce, který se momentálně zotavuje ze zranění, ve středu obrany bojuje o místo spolu s Rio Ferdinandem, Wesem Brownem, Mikaelem Silvestre a Johnem O’Shea. Nemanja Vidic je ale rád, že je v klubu zdravá konkurence.

"Je dobré, že zde je konkurence. Máme před sebou hodně utkání. FA Cup, Liga Mistrů, Premier League, takže je dobré, že na jednu pozici máme několik hráčů. Znamená to, že musíte v tréninku dřít a sami se neustále zlepšovat. Jestliže si myslíte, že místo v základní sestavě máte jisté, nemusíte do toho jít na tréninku naplno", řekl Nemanja Vidic pro MUTV.

Vidic má momentálně zlomené zápěstí a proto zatím v této sezóně neodehrál ani jedno utkání. Je ale spokojen, jak se jeho spoluhráčům daří.

"Jsem spokojen, zatím se nám vede skvěle. Nastříleli jsme deset branek, což je pro tým dobré. Obdrželi jsme dvě branky z toho jeden gól byl hodně šťastný. Celý tým hraje skvěle", dodává srbský obránce, který byl povolán do reprezentačního týmu Srbska pro zápasy kvalifikace o EURO 2008.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.