David Trezeguet zůstává v Juventusu Turín

Juventus Turín odmítá prodat útočníka Davida Trezegueta i přes udájné zprávy, že Manchester United nabízí 17 miliónů liber.

Momentální vedoucí tým Premier League Manchester United zatím nekoupil žádného útočníka jako náhradu za Ruuda Van Nistelrooye, který v létě z klubu odešel za 10,3 miliónů liber a připojil se ke svému bývalému spoluhráči Davidu Beckhamovi v Realu Madrid. Ačkoliv byl Juventus Turín přeřazen kvůli korupčnímu skandálu do Serii B, chce si svého francouzského útočníka na Delle Alpi udržet. Sir Alex Ferguson údajně za hráče nabízí 25 miliónů eur, ale sportovní ředitel italského klubu Alessio Secco prohlásil, že hráč zůstane u týmu Staré Dámy.

"Trezeguet zůstane v Juventusu. David má s námi dohodu a rozhodl se sám, že zůstane. Vztahy mezi námi jsou dobré a on je rád, že za nás může hrát. A i kdyby byl nešťastný, tak zůstane s námi. Někde jsem četl zprávy, že Trezeguet odmítl jet s námi do Neapole k zápasu Coppa Italia, ale to není pravda. Po zápase s Cesenou se zranil a to je důvod, proč jsme ho nechali doma", řekl Secco.

Fotbalový agent francouzského útočníka Ernesto Bronzetti, ale říká, že hráč má šanci přestoupit do Manchesteru.

"Věřím, že zde je možnost přestoupit do Manchesteru United", řekl Bronzetti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.