Agent: Neexistuje žádná šance, že Hargreaves přestoupí

Fotbalový agent Owena Hargreavese říká, že neexistuje žádná šance, aby anglický reprezentant v tomto přestupovém termínu přestoupil z Bayernu Mnichov na Old Trafford.

Manchester United se už zoufale snaží Owena získat několik týdnů, ale zatím pořád neúspěšně. Manchester už dokonce německému klubu nabídl přestupovou sumu 17 miliónů liber, ale tu Bayern odmítl. Hargreaves by strašně rád do Manchesteru United přestoupil, ale Bayern ho nechce v žádném případě uvolnit. V poslední době se ale spekulovalo o tom, že když do Bayernu přišel z Barcelony Mark Van Bommel, Hargreaves by mohl odejít. Ale hráčův fotbalový agent Roman Grill uvedl, že neexistuje žádná šance, aby hráč do Manchesteru United přestoupil.

"Neexistuje ždáná šance, že smlouva bude podepsána. Musíme se smířit s tím, že hráč v tomto přestupovém termínu nikam nepřestoupí. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, strašně jsme Owenovi přáli, aby mohl hrát za Manchester, ale bohužel. Jediná naděje je ta, že pokud zájem Manchesteru bude trvat i nadále, můžeme se o přestup pokusit v lednovém přestupovém termínu nebo příští léto", řekl Roman Grill pro Daily Star.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.