Van Bommel prozradil: Hargreaves je na odchodu z klubu

Holandský záložník Bayernu Mnichov Mark Van Bommel prozradil, že anglický reprezentant Owen Hargreaves je na odchodu s německého klubu.

Nová posila Bayernu Mnichov Mark Van Bommel, který do německého klubu přišel ze španělského klubu FC Barcelona včera prozradil, že Owen Hargraves, o kterého má velký zájem Manchester United, je na odchodu.

"Z Barcelony jsem odešel, protože mi nemohli zaručit, že budu pravidelně každý týden hrát. Ale šance, že budu hrát v Bayernu Mnichov pravidelně je mnohem větší – řekli mi, že Michael Ballack odešel a Owen Hargreaves je taky na odchodu", řekl holandský reprezentant.

Owen Hargreaves byl v sobotním utkání německé ligy v zápase Bayernu s Norimberkem pouze na lavičce náhradníků, což možná poukazuje na Owenův odchod. Zápas nakonec skončil bezbrankovou remízou. Podle deníku The Times je Manchester United optimistický a věří, že během následujících 48 hodin s Owenem Hargreavesem podepíše smlouvu. Bayern by měl údajně souhlasit s přestupovou částkou 17 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.