Watford – Manchester United 1:2 (1:1)

Manchester United zvítězil i v 3. kole Premier League, tentokrát nad Watfordem na Vicarage Road 2:1.

V základní sestavě Manchesteru nastoupil také Michael Carrick a v útoku se vedle Louise Sahy objevil Ole Gunnar Solskjaer. V 4. minutě utkání střílel Louis Saha, ale jeho střelu zblokoval Jay DeMerit. V 6. minutě pálil z 20 yardů levačkou Henderson, ale brankář Van der Sar byl pozorný. V 10. minutě vyslal střílený centr Michael Carrick a brankář Lee míč vyrazil na roh. Po následném rohovém kopu Ryana Giggse hlavičkoval Ronaldo, ale vedle. V 12. minutě přišla branka Manchesteru United – Louis Saha přihrál Mikaelu Silvestremu a ten se levačkou z 18 yardů nemýlil – 0:1. V 14. minutě z dálky pálil Fletcher, ale branku domácích minul. V 17. minutě pravačkou pálil Saha, ale Lee si s jeho střelou poradil. V 24. minutě se po rohovém kopu dostal ke střele Gavin Mahon, ale trefil pouze Ryana Giggse. V 26. minutě zahrával rohový kop Ryan Giggs, k hlavičce se dostal Louis Saha, ale brankář Richard Lee vyrazil. V 33. minutě se ke střele z dálky dostal Darren Fletcher, ale přestřelil. V 34. minutě Watford vyrovnal – Ashley Young z pravého křídla přihrál Damienu Francisovi, který se střelou z 6 yardů nemýlil – 1:1. V 37. minutě zahrával přímý kop z 25 yardů Giggs, ale přestřelil. V 40. minutě zahrával přímý kop opět Ryan Giggs, tentokrát trefil zeď. V 42. minutě pálil z dálky Ronaldo, ale střela šla kolem pravé tyče. V 43. minutě hlavičkoval po centru Younga Spring, ale Van der Sar míč chytl. V závěru prvního poločasu ještě pálil Louis Saha, ale branku netrefil.

V 47. minutě po centru Ronalda hlavičkoval Solskjaer, ale vedle. V 52. minutě se Manchester opět dostal do vedení – střelou z 12 yardů do pravého rohu branky se prosadil Ryan Giggs. V 58. minutě z dálky vypálil Michael Carrick, ale Richard Lee v brance domácích byl pozorný a jeho střelu chytl. V 59. minutě se na hřiště dostal Park, když nahradil Solskjaera. V 62. minutě se k dobré střele ze 6 yardů dostal Giggs, ale Lee jeho pokus kryl. V 75. minutě se dostal na hřiště Kieran Richardson, když nahradil Michaela Carricka a hned o čtyři minuty později dostal žlutou kartu. V 81. minutě střílel Ronaldo, ale brankář Lee opět pozorný. Závěr utkání si už Manchester United pohlídal a vyhrál tedy 2:1.