Carrick povolán na zápas s Makedonií a Andorou

Celkem 5 hráčů Manchesteru United se nachází na soupisce anglické reprezentace pro nadcházející utkání s Andorou a Makedonií. Na seznamu nechybí Michael Carrick.

Pro nově příchozího záložníka to bude první po dlouhé době zápas v národním dresu. Kromě Carricka povolal Steve McClaren Bena Fostera, který je v současnosti na hostování ve Watfordu. Dále pak obránce Ria Ferdinanda, Wese Browna a záložníka Kierana Richardsona.

Na soustředění nepojedou zraněný Gary Neville a suspendovaný Wayne Rooney. Garyho odrovnalo zranění lýtkové kosti, Wayne si odpykává trest za incident během MS06 v Německu.

Výběr na zápasy s Makedonií a Andorou: Paul Robinson (Tottenham), Chris Kirkland (Liverpool), Ben Foster (Watford/Man Utd), Ashley Cole (Arsenal), Luke Young (Charlton), Phil Neville (Everton), Wayne Bridge (Chelsea), John Terry (Chelsea), Rio Ferdinand (Man Utd), Wes Brown (Man Utd), Michael Dawson (Tottenham), Frank Lampard (Chelsea), Owen Hargreaves (Bayern Munich), Michael Carrick (Man Utd), Steven Gerrard (Liverpool), Jermaine Jenas (Tottenham), Shaun Wright-Phillips (Chelsea), Kieran Richardson (Man Utd), Stewart Downing (Middlesbrough), Aaron Lennon (Tottenham), Jermain Defoe (Tottenham), Darren Bent (Charlton), Andrew Johnson (Everton), Peter Crouch (Liverpool).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.