Benfica si věří na postup!

Benfica Lisabon narazila při losování skupin Ligy Mistrů 06/07 na týmy: Manchester United, FC Kodaň a Celtic Glasgow. A věří si na postup!

Portugalci se opět po roce střetnou už ve skupině s anglickým velkoklubem. Zcela jistě budou chtít navázat na úspěchy z minulého roku, kdy na Estadio de Luz porazili právě United výsledkem 2-1, a ten jim zaručil postup. Tentokráte to ale stejně jednoduché mít nebudou. United nejenom, že posílili střední řadu Michaelem Carrickem, vrátili se také hráči, kteří byli při posledním souboji těchto dvou klubů zranění.

Ředitel Benficy, José Veiga, byl u losování LM přítomen a ihned prohlásil, že skupina F, ve které spolu s Manchesterem United a dalšími dvěma týmy jsou, není vůbec jednoduchá. Aby Benfica postoupila, musí mít vysokou formu.

„Chytili jsme Manchester, který jsme ale loni porazili. Je tam i Celnic, který je velice zákeřným soupeřem, především když hraje u sebe. A dále pak Kodaň, která z ničeho nic vyřadila Ajax. Soupeři lehcí nejsou, ale my si na ně věříme a očekáváme postup.“ řekl Veiga.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.