Preview:Watford vs Manchester United

Manchester se v 3.kole utká s nováčkem soutěže Watfordem, pojďme se tedy podívat na předzápasové statistiky.

Brankář Ben Foster, který je ve Watfordu na hostování právě z Manchesteru, do tohoto zápasu nenastoupí. Nedovolují to pravidla Premier League a tak Adrian Boothroyd bude nucen ke změně. Fostera by měl mezi 3-mi tyčemi nahradit Richard Lee a na lavičku usednout Alec Chamberlain.

Mimo této změny, by Boothroyd mohl do zápasu s United poslat stejnou sestavu, jako proti West Hamu. Marlon King, který vstřelil proti "kladivářům" ohromný gól, se do útoku postaví spolu s Dariusem Hendersonem.

Sir Alex Ferguson má zase jiné starosti. Stojí před ním zatím největší rozhodnutí v této sezóně, zda postavit Michaela Carricka už od začátku. Potom, co po problémech s kolenem vynechal první zápas s Cottagers, do druhého zápasu s Charltonem už naskočil jako střídající hráč.

Je ale možné, že Ferguson zvolí středové duo O´Shea-Fletcher a tím pádem by dal Carrickovi více času na plné zotavení. Wayne Rooney a Paul Scholes jsou stále pod trestem, a tak se do útoku postaví vedle Louise Sahy,který skóroval v obou zápasech Ryan Giggs.

Zranění jsou stále Gabriel Heinze a Nemanja Vidic a dále pak má Gary Neville menší problém s lýtkem. Na jeho místo se tedy posune Wes Brown. C.Ronaldo může opět očekávat bučení domácích fanoušků, kterého ho ale v minulém zápase vůbec nevyvedlo z míry.

Tip na výsledek dle Sky Sports:1:3

Můj tip na výsledek:0:3

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.