Owen Hargreaves se stále nevzdává

Anglický záložník Owen Hargreaves se stále nevzdává a věří, že jeho přestup do Manchesteru United se ještě stále může uskutečnit.

V pátek do deník The Bild Hargreaves uvedl, že už asi neudělá nic proto, aby ho Bayern do Manchesteru uvolnil a teď už bude záležet pouze na obou klubech, zda se do 31. srpna dohodnou.

"V posledních devíti letech jsem dal Bayernu Mnichov vše, co bylo v mých silách, taky chci dostat trochu respektu. Chci aby klub pochopil, že Manchester by byl pro mne skvělý krok do budoucna", řekl Hargreaves, kterému je 25 let. Do Bayernu Owen přišel jako teenager v roce 1997 a momentálně má v německém klubu platnou smlouvu do roku 2010. Hargreaves, který se narodil v Kanadě, byl na letošním MS vyhlášen FA nejlepším hráčem Anglie na turnaji. Sportovní ředitel Bayernu Mnichov Uli Hoeness už nedávno Owena kritizoval, že chce odejít do Manchesteru a dokonce jej pokutoval peněžním trestem ve výši 25,000 eur. Manchester sice nedávno Bayernu za Hargreavese nabídl 17 miliónů liber, ale tato nabídka byla odmítnuta a Hoeness uvedl, že by hráče neprodal ani za 50 miliónů eur.

"Manažer mě nechce pustit. To je v pořádku. Ale on přesně ví, co já chci. Jsem anglický hráč a část mojí rodiny žije blízko Manchesteru. Hodně věcí by se tak vyřešilo", dodává Owen Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.