Alex Ferguson: Letos tak brzo nevypadneme

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že už se nebude opakovat brzké vyřazení z Ligy Mistrů z poslední sezóny.

Manchester United byl v minulé sezóně nalosován do základní skupiny Ligy Mistrů spolu s Benficou Lisabon, Lille a Villarrealem. Původně se myslelo, že je to lehčí skupina a Manchester by měl v klidu postoupit, ale opak byl pravdou. Manchester v základní skupině zcela vyhořel a skončil až na posledním místě, takže se nedostal ani do Poháru UEFA. Nyní byl Manchester nalosován do skupiny F, kde se střetne s Celticem Glasgow, Benficou Lisabon a FC Kodaň. Skupina opět vypadá pro Manchester tak, že by ji měl zvládnout. Sir Alex Ferguson věří, že se propadák z minulé sezóny už nebude opakovat a jeho tým postoupí do vyřazovací části Ligy Mistrů.

"Po posledním roce, mám na Ligu Mistrů velkou chuť. Musíme našim fanouškům zplatit dluh, který jim dlužíme z nepovedené minulé sezóny. Nemůžeme je opět zklamat", řekl Sir Alex Ferguson. Manchester by určitě rád navázal na Liverpool a Arsenal, kteří se v posledních dvou letech dostali až do finále Ligy Mistrů. Liverpool dokonce v sezóně 2004/2005 tuto trofej vyhrál.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.