Ole děkuje Manchesteru za podporu

Ole Gunnar Solskjaer děkuje Manchesteru United za podporu během jeho 3roky trvajícího zranění kolene.

33-letý Nor dokončil svůj "dream comeback" ve středu večer, kdy pečetil pohodlné vítězství United 3:0 nad Charltonem Athletic. Ole naposledy vstřelil gól v A-týmu v roce 2003 proti Panathinaikosu a pak se už kvůli vážným problémům s kolenem netrefil. Během 3-letého zranění podstoupil 3 operace a na gól mezi seniory čekal až do středečního večera.

" O tomto dnu jsem snil a nyní je konečně tady, ulevilo se mi ", vysvětluje 20LEGEND. " Čekal jsem na tuto chvíli dlouho, moc dlouho, abych se spolu s fanoušky mohl radovat ze svého gólu".

" Byla to jedna z nejvýznamějších věcí, která mě za ty tři roky mitovovala. Po celou tu dobu, fanoušci a manager mě podpoovali, ukázali trpělivost a vděčnost, že to mohu slovy jen těžko popsat ".

"Možná, že jsem v myšlenkách vstřelil gól na Old Trafford, ale to opravdu nevadí. Hlavní je, že se na světelné tabuli objevil můj gól a to je pro mě nejduležitější ".

Ole bude na Old Trafford navždy připomenut za jeho oddanost klubu potom, co to bude letos 10 let, co přestoupil z norského Molde. Solskjaer vstřelil v závěřečném nastavení finále LM proti Bayernu Mnichov gól v roce 1999 a věří, že klub chce v této sezóně něčeho podobného znovu dosáhnout.

" V posledních letech se nám moc nedařilo a to vrátilo do týmu hlad po úspěchu. Máme opravdu velmi mladý, dravý tým a týmový duch je fantastický. Manager vybírá mezi 20-25 hráči, což znamená, že pak se dalších 10 nedostane do zápasu ", zakončil svůj rozhovor Oleeee.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.