David Gill je s losem spokojen, těší se na Celtic

Výkonný šéf Manchesteru United David Gill je velmi spokojen s tím, že k Manchester byl nalosován v Lize Mistrů do skupiny F skotský Celtic Glasgow.

Oba dva britské kluby se tak poperou v "bitvě o Británii". Dalšími kluby ve skupině F jsou Benfica Lisabon a FC Kodaň. David Gill se už na Celtic Glasgow velmi těší a už se nemůže dočkat atmosféry, která bude oba dva zápasy doprovázet.

"Myslím si, že je to skvělý los. Už se na to těším. Celtic je skvělý los jak pro fanoušky, tak pro manažera Alexe Fergusona. Myslím, že jsme ještě v soutežním zápase s Celticem nikdy nehráli. Naposledy v květnu při rozlučkovém zápase Roye Keane. Atmosféra tu noc byla úžasná. A nyní se bude jednat o soutěžní zápas, takže atmosféra bude ještě lepší. Naše vztahy s Celticem jsou dobré, takže to bude určitě zajímavý zápas. Benfica nás samozřejmě minulý rok vyřadila z Ligy Mistrů, takže jí to nyní budeme moci oplatit. Je to skvělý klub s velkou historií. Už se na soutež velmi těšíme, zvláště co jsme minulý rok vypadli tak brzy", řekl pro Sky Sport News David Gill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.