Charlton – Manchester United 0:3 (0:0)

Manchester United zvítězil v 2. kole Premier League nad Charltonem ve The Valley opět jednoznačně 3:0.

V útoku United se trochu netradičně představil Cristiano Ronaldo. V záloze ho pak zastoupil Darren Fletcher. První šanci utkání si vytvořil v 6. minutě Ronaldo, ale z 20 yardů pálil vedle. V 10. minutě se ke střele dostal Jimmy Floyd Hasselbaink, ale i on pálil vedle. V 14. minutě pálil z 25 yardů pravačkou Matthew Holland, ale i on branku netrefil. V 19. minutě nebezpečně hlavičkoval Darren Bent po centru Amady Fayeho, ale Van der Sar byl pozorný. V 22. minutě naopak hlavičkoval Park Ji-Sung po centru Browna, ale branku netrefil. V 24. minutě se k dobré střele dostal Park, ale Carson si s jeho střelou poradil. O několik sekund později zahrával přímý kop z 20 yardů Ryan Giggs a trefil tyč! V 36. minutě se k dobré střele dostal Ronaldo, ale trefil pouze obránce El Karkouriho. V 43. minutě dobře vystřelil Ryan Giggs a Scott Carson předvedl dobrý zákrok. V 44. minutě střílel levačkou z 20 yardů Ronaldo a trefil břevno domácí branky! V 45. minutě ještě po rohovém kopu Ryana Giggse hlavičkoval opět Ronaldo, ale vedle.

Druhý poločas lépe začali domácí a v 46. minutě Darren Ambrose z dálky trefil tyč Van der Sarovi branky! V 49. minutě se Manchester dostal do vedení, když se střelecky prosadil Darren Fletcher. V 58. minutě po přihrávce Ronalda střílel Park, ale trefil tyč domácí branky. V 64. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Ryana Giggse Louis Saha, ale trefil pouze obránce El Karkouriho. V 66. minutě ohrozil brankáře Carsona přímo z rohového kopu Cristiano Ronaldo, ale anglický brankář míč vyrazil. V 74. minutě střílel z 12 yardů Darren Bent, ale mířil nad. V 77. minutě se na hřiště dostal také Michael Carrick, který nahradil Park Ji-Sunga. V 80. minutě Manchester zvýšil své vedení, když se po přihrávce Wese Browna z 20 yardů trefil Louis Saha. V 87. minutě skvěle vypálil střídající Ole Gunnar Solskjaer, ale Carson jeho střelu vyrazil na roh. V 90. minutě Manchester přidal třetí gól, když se zblízka prosadil po přihrávce Sahy norský útočník Ole Gunnar Solskjaer. Konečný výsledek tedy zní 3:0 pro Manchester United.