Patrice Evra si už pomalu na anglický styl fotbalu zvyká

Patrice Evra už si pomalu zvyká na anglický styl fotbalu a věří, že bude i nadále předvádět tak skvělé výkony, jako předvedl v nedělním utkání proti Fulhamu.

Manchester nad Fulhamem zvítězil jednoznačně 5:1 a 25-letý francouzský obránce předvedl úžasný výkon, nejleší od svého příchodu z Monaca v lednu letošního roku. Evra by se teď rád zabydlel v základní sestavě a věří, že naváže na svůj výkon, který předvedl v utkání s Fulhamem.

"Proti Fulhamu to byl dobrý zápas. Ale pořád se učím a na tréninku se každý den zlepšuji. Vím, že když dostanu šanci, musím se ji naplno chopit, protože Gabby Heinze i Mikael Silvestre chtějí hrát na stejné pozici. Nyní už anglickému fotbalu rozumím lépe. Ve Francii, když máte balón, tak máte čas. Ale fotbal v Anglii je strašně rychlý a musíte byl silný. Skoro každý den chodím do posilovny a chci být v osobních soubojích silný. Pořád se učím. Ve Francii bych si vedl dobře v útoku, ale už tak dobře ne v obranných povinnostech. Chci najít takovou vyváženost – abych hrál dobře jak v obraně tak v útoku. Chci být dobrý obránce. Ve Francii jsem neustále útočil. Nyní vím, že nejprve musím dobře bránit a potom mohu útočit. Celý tým mi pomáhá, abych byl lepším hráčem a lepší hráči mi dávají cenné rady. Každý den, když vstanu, děkuji bohu, že hraji za Manchester United. Můj cíl je teď jediný, hrát pravidelně. Ale je důležité pokračovat v učení a zlepšování se", řekl Patrice Evra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.