Cristiano Ronaldo je připraven v Charltonu na bučení fanoušků

Křídelní hráč Manchesteru United Cristiano Ronaldo věří, že zápas proti Charltonu pro něj bude velkým testem poté, co se přihodilo na letošním mistrovství světa v Německu.

Ronaldo naštval hodně svých příznivců poté, když ve čtvrtfinále mistrovství světa v zápase mezi Anglií a Portugalskem se výrazně dožadoval červené karty pro svého spoluhráče z Manchesteru United Wayna Rooneyho. Rooney opravdu červenou kartu po faulu na Ricarda Carvalha uviděl a musel předčasně do sprch. Rooneymu se stejně jako většině fanoušků Manchesteru nelíbilo chování Cristiana Ronalda. Rooney a Ronaldo se už ale usmířili a v prvním kole Premier League zařídili v zápase proti Fulhamu tři branky – dvě vstřelil Rooney, jednu pak Ronaldo. Manchester nakonec zvítězil vysoko 5:1. Sám Ronaldo ale očekává, že v příštím zápase proti Charltonu na něj budou fanoušci londýnského klubu bučet.

"Zápasy, které budeme hrát na cizím hřišti, budou pro mě více komplikovanější, ale zůstávám klidný. V domácím zápase šlo všechno dobře, bylo to jednoduché. Ale vím, že příští zápas pro mne bude komplikovanější, bude to můj první zápas na cizím hřišti, takže uvidíme. Nebudu na to myslet a pokusím se vydat ze sebe nejlepší výkon", řekl 21-letý Ronaldo pro bulvární deník The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.