Uli Hoeness: Owene, buď už zticha!

Generální ředitel Bayernu Mnichov Uli Hoeness je naštvaný na Owena Hargreavese, který si chce vytrucovat přestup do Manchesteru United.

Manchester United nedávno projevil o anglického reprezentanta vážný zájem poté, co Owen předvedl několik skvělých výkonů. Sám Owen Hargreaves potvrdil, že chce z Mnichova odejít a zakotvit v Manchesteru United. Bayern ale nechce svého záložníka za žádnou cenu prodat. 25-letý záložník chce ale za každou cenu odejít a proto neustále vedení německého klubu přemlouvá, aby ho do Manchesteru United pustili. Generální manažer Bayernu Uli Hoeness ale nechce o odchodu záložníka narozeného v Kanadě ani slyšet a varuje ho, aby přestal prosit, protože ho nikam nepustí.

"Radil bych mu, aby byl zticha, jinak se na něj opravdu naštvu a to pro něho nebude dobré. Prostě nechápu, proč mě pořád přemlouvá, když už jsme měli dva pohovory a já jsem mu svoje řekl. Nedovolíme mu, aby klub opustil a musí se s tímto verdiktem smířit. Toto je prostě otázka respektu", řekl generální manažer Bayernu Mnichov Uli Hoeness.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.