Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování ?

Zde se dozvíte, jak se vedlo o víkendu hráčům Manchesteru United na hostování.

Phil Bardsley i Lee Martin nastoupili za Glasgow Rangers k utkání proti Hearts, které nakonec Rangers vyhráli 2:0. Pro Bardsleyho to bylo první utkání v dresu Rangers a vedl si skvěle stejně jako Lee Martin, po jehož centru vstřelil Kris Boyd hlavou druhou branku utkání.

Ben Foster odchytal celé utkání za Watford v zápase Premier League proti Evertonu na jeho hřišti. Watford prohrál 2:1. Za Everton odchytal celé utkání Tim Howard a vedl si skvěle, pustil pouze jednu branku a to v 89. minutě, když se střelecky prosadil Francis.

Royal Antverpy porazili v pohárovém utkání Royal Francs Borains 2:0 díky brankám Luciana Olguina a Alexandre Di Gregoria. Celý zápas odehráli Jonny Evans, Danny Simpson a Fraizer Campbell. Další hráč Manchesteru United Darron Gibson se na hřiště nedostal.

Adam Eckersley o víkendu za Bröndby Kodaň nenastoupil, ale věří, že si svojí premiéru v dánském klubu odbude ve čvrtek večer, kdy se dánský klub střetne v předkole Poháru UEFA s estonským klubem FC Flora. První utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Gerard Pique je na hostování ve španělském klubu Real Zaragoza, ale na svojí premiéru má ještě čas, protože španělská fotbalová liga začíná až 10. září a právě tento den nastoupí Zaragoza proti Espanyolu Barcelona.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.