Ferguson stále věří v přestup Owena Hargreavese

Sir Alex Ferguson stále doufá, že Bayern Mnichov nakonec Owena Hargreavese do Manchesteru United prodá.

Manchester United chce získat anglického záložníka Bayernu Mnichov Owena Hargreavese, který jej ale nechce prodat. I přes Hargreavesův velký zájem hrát na Old Trafford německý klub nechce 25-letého záložníka uvolnit. Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson chápe postoj Bayernu, ale pevně věří, že německý klub nakonec Hargreavese do Manchesteru United prodá.

"Není nic, co bych vám mohl říct. Usilovně se snažíme hráče získat, ale Bayern Mnichov je neústupný a odolný. Rozumím tomu, ale snažíme se ze všech sil. Myslím, že chceme postavit silný tým a k tomu potřebujeme určité faktory a jedním z nich je právě příchod Owena", řekl Alex Ferguson.

Pokud by ale Manchester United Owena Hargreavese nezískal, Ferguson je i přesto optimistický a věří, že už teď má k dispozici silný tým.

"Máme skvělé mužstvo. Mohli jste vidět dneska vidět ve středu zálohy, která hrála skvěle. Navíc Michael Carrick se vrací, což je další plus. Celkově jsem s týmem spokojen. V prvním týmu máme 20 hráčů, což si myslím, že je dost", dodává skotský manažer na lavičce Red Devils.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.