Manchester United – Fulham 5:1 (4:1)

Manchester United v prvním kole Premier League rozdrtil na Old Trafford Fulham 5:1.

V základní sestavě Manchesteru se trochu překvapivě objevil Patrice Evra na levém kraji obrany. Jako první zahrozil v 5. minutě Papa Diop, ale s jeho střelou si Van der Sar poradil. V 7. minutě padl první gól – po centru Ryana Giggse se hlavou prosadil Louis Saha – 1:0. V 9. minutě nebezpečně hlavičkoval po centru Boa Morteho Diop, ale Van der Sar byl opět pozorný. V 14. minutě už to bylo 2:0, když si vlastní branku vstřelil obránce Fulhamu Ian Pearce. V 16. minutě už to bylo dokonce 3:0 – Paul Scholes zahrával přímý kop, k míči se dostal Louis Saha, který hlavičkou přiťukl míč k Waynu Rooneymu s a ten se nemýlil. V 19. minutě přidal skvěle hrající Manchester další, v pořadí již čtvrtou branku – z levého křídla přihrával Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo překonal finského brankáře Antti Niemiho v brance Fulhamu. V 29. minutě střílel z 30 yardů Paul Scholes a trefil tyč hostující branky! V 33. minutě se po přihrávce Michaela Browna ke střele dostal Luis Boa Morte, ale mířil vedle. V 36. minutě pálil z 20 yardů Wayne Rooney, ale Niemi si s jeho pokusem poradil. V 40. minutě Fulham snížil, když ve skrumáži před brankou si vlastní branku vstřelil Rio Ferdinand. První poločas skončil za stavu 4:1 pro Manchester.
Do druhého poločasu nastoupil místo Nevilla Mikael Silvestre. V 60. minutě se dostal na hřiště také Park, který nahradil Giggse a Ole Gunnar Solskjaer, který nahradil Louise Sahu. V 64. minutě Manchester zvýšil na 5:1 – po přihrávce Wese Browna se střelecky prosadil opět Wayne Rooney. V 66. minutě se po rohovém kopu Rooneyho ke střele dostal Park Ji-Sung, ale střela šla nad. V 70. minutě pálil z 12 yardů Cristiano Ronaldo, ale střela šla vedle levé tyče Niemiho branky. V 74. minutě se z dálky opět pokoušel střelecky prosadit Rooney, ale i jeho střela šla vedle levé tyče. V 75. minutě z přímého kopu střílel Franck Queudrue, ale nad. V 79. minutě z 25 yardů střílel Papa Diop, ale Van der Sar si s jeho střelou poradil. O několik málo sekund později střílel také Paul Scholes, ale ani jeho střelecký pokus v brance neskončil. V 82. minutě se pokoušel z přímého kopu prosadit Ronaldo, ale přestřelil. V 88. minutě střílel z přímého kopu na druhé straně Jimmy Bullard, ale Van der Sar jeho pokus kryl. Zápas tak nakonec skončil jasným vítězstvím Manchesteru United 5:1.

16. a 64. Rooney, 7. Saha, 15. Pearce vlastní, 19. Ronaldo – 40. Ferdinand vlastní

Van der Sar – Evra, Brown, Ferdinand, Neville (46. Silvestre) – Giggs (60. Park), O’Shea, Scholes, Ronaldo – Saha (61. Solskjaer), Rooney