Další sponzor Manchesteru United.

Manchester United dnes oficiálně oznámil nového sponzora týmu. Firma VIAGOGO je evropským velikánem v distribuci a výměně vstupenek přes internet.

„Jsme nadšeni, že můžeme začít spolupráci s Manchesterem United, jedním z nejslavnějších klubů světa.Tato smlouva umožní vlastníkovi vstupenky, která mu nevyhovuje, prodat ji jinému fanouškovi na internetu.“

„Každou transakci pečlivě kontrolujeme a snažíme se poskytovat co nejvyšší bezpečnost. Jsme firmou, díky které bude možno kupovat lístky na utkání Manchesteru United.“ oznámilo vedení Viagogo.

Smlouva s VIAGOGO se pojí s otevřením nové pobočky – ‘Manchester United Ticket Exchange’, kde budou moct majitelé vstupenek na zápasy, na které například nemůžou přicestovat, prodat. Vedení United tuto smlouvu uzavřelo hlavně proto, aby si fanoušci mohli pořídit lístky i na poslední chvíli, a to bezpečnou cestou.

„Jsme hrdí na to, že jsme nejvíce kreativní klub co se týče pohodlí fanoušků.“ řekl David Gill.

Nová služba bude dostupná pouze pro členy One United. Cílem je eliminace ingerence lidí s nečistými úmysly a zpřístupnění služby pouze opravdovým fanouškům.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.